Komentáře

1 Neklan Neklan | 28. listopadu 2017 v 14:30 | Reagovat

Díky za krásnou povídku.
Nevyčerpatelný archiv mě pabavil. :-D
A že nepíšeš "romantiku"? S tím si dovolím nesouhlasit! Co třeba Snadnější cesta, Dobrý život, Věřit, Život začíná v dešti, Sníh, Poslední psaní... a to nejsou ani zdaleka všechny příklady. Ano, asi záleží na tom, jak definuješ pojem romantika, ale myslím, že minimálně to, co jsem vypsal výše se dost blíži této povídce, navíc jsem tak namátkou hledal zatím jen v povídkách, ale básně typu Stíny Dorthonionu by myslím odpovídaly i nějaké definici romantiky romantismu.

2 Drozd Drozd | 9. prosince 2017 v 17:05 | Reagovat

Vím, že furt chválím a že to taky není vždycky dobře, ale číst Tvoje povídky je čirá radost. To přibližování se Šedopláště k Melian, neustále rostoucí známky tajemné  krásy... To se mi moc líbilo!
Nechť je Tvůj archiv vpravdě nekonečný!

3 Aredhel Aredhel | Web | 27. února 2018 v 22:46 | Reagovat

[1]: Díky za krásný komentář! Vážně!
nevyčerpatelný archiv je bohužel až příliš pravdivý - zvlášť co se básní týče. Co jen budu dělat se všemi těmi básněmi...
No, ty povídky, co jsi vyjmenoval, spíš v sobě jenom náhodou obsahují nějaký pár. :D I když Dobrý život by se možná dal za romantiku označit... hmm. Život začíná v dešti je spíš povídka o   cestě za novým životem se setkáním na konci. ;) A Stíny Dorthonionu je duchařina, víc děsivá než romantická... ale asi to vážně záleží na definici romantiky. Tohle je jediná (myslím) povídka, která se na romantiku přímo zaměřuje... no co, jestli se ti to líbilo jsem spokojená. :)

[2]: Mně o nevadí, že jenom chválíš. :) Tedy, chci říct, díky moc a moc!!! Přibližování se Elwëho k Melian je moje oblíbená část povídky - hrozně mě bavilo to psát, přemýšlet, co by mohlo být jiné a "v nepořádku". :) Takže opravdu děkuju!
Archiv zůstane nekonečný, pokud budu zveřejňovat povídku jednou za půl roku, jak se stává mým dobrým zvykem. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.